Strona główna >> Wycieczki Moskwa i Petersburg

Wycieczki Moskwa i Petersburg

fdc1


Na tej stronie prezentujemy Państwu wycieczki do Rosji na 2017 rok skupiające się na dwóch najpopularniejszych miastach którymi są: Sankt Petersburg i Moskwa. Ponieważ są to wycieczki autokarowe to oprócz zwiedzania Rosji po drodze mamy możliwość zobaczyć takie kraje jak: Litwa, Łotwa, Białoruś. Wycieczka do Rosji to doskonała okazja aby poznać kulturę i zabytki tego mocarstwa. W poniższych programach mogą Państwo zarazem odwiedzić Petersburg w  Białe noce oraz Moskwę - największe miasto Europy ze słynnym metrem i wieloma innymi zabytkami.

Zapraszamy na wycieczki do Rosji - Moskwy i Petersburga!!!

Moskwa i Petersburg autokarem 10 dni

wycieczka do Moskwy i Petersburga autokaremWycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Mimo, że jest to wycieczka autokarowa to dzięki noclegom tranzytowym na Łotwie oraz szybkiemu pociągowi między miastami jest dosyć wygodna. Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.

Sankt Petersburg - Miednoje - Moskwa - Katyń 9 dni

Rosja
termindnicena od osoby
Wycieczka łącząca dwa najpopularniejsze turystycznie miasta w  Rosji do Moskwy i Petersburga. Po drodze zwiedzanie miejsc pamięci w Miednoje, Katyniu i Smoleńsku.

Moskwa i Petersburg samolotem 8 dni

wycieczka do Moskwy i Petersburga

Wycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Wycieczka lotnicza, na miejscu poruszamy się autokarem lub busem. Przejazd z Moskwy do Petersburga odbywa się szybkim pociągiem (nie nocujemy w pociągu). Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.