Strona główna >> Wycieczki do Moskwy

Wycieczki do Moskwy

fbc4

Wycieczka do Moskwy i Kazania 8 dni

wycieczka do kazaniaMoskwa to oczywiście stolica największego państwa na świecie i gwarantuje podczas wycieczki niezapomniane wrażenia. Natomiast Kazań - stolica Tatarstanu ze swoją kulturą tatarską jest całkowitym przeciwieństwem Moskwy, co gwarantuje że nie odczujecie Państwo nudy tylko zainteresowanie czymś nieznanym.

Moskwa i Petersburg samolotem 8 dni

Moskwa i Petersburg wycieczkaWycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Wycieczka lotnicza, na miejscu poruszamy się autokarem lub busem. Przejazd z Moskwy do Petersburga odbywa się szybkim pociągiem (nie nocujemy w pociągu). Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.

Wycieczka do Moskwy samolotem 6 dni

wycieczka do Moskwy samolotemWycieczka lotnicza do stolicy Rosji. W Moskwie spędzą Państwo aż 5 nocy, dzięki czemu oprócz standardowych obiektów turystycznych jakie oferuje to miasto, zobaczą Państwo dodatkowe niesztampowe atrakcje Moskwy i okolicy...

Moskwa i Petersburg autokarem 10 dni

Moskwa i Petersburg autokaremWycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Mimo, że jest to wycieczka autokarowa to dzięki noclegom tranzytowym na Łotwie oraz szybkiemu pociągowi między miastami jest dosyć wygodna. Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.

Moskwa autokarem 8 dni

Moskwa autokaremWycieczka autokarowa do stolicy Rosji. W Moskwie spędzą Państwo aż 5 nocy, dzięki czemu oprócz standardowych obiektów turystycznych jakie oferuje to miasto, zobaczą Państwo dodatkowe niesztampowe atrakcje Moskwy i okolicy... Na trasie oferujemy krótkie zwiedzanie Kowna i Wilna. Zapraszamy do rezerwacji!