Strona główna >> Wszystkie wycieczki autokarem

Wycieczki autokarowe do Rosji

3d6a


Na tej stronie prezentowane są wszystkie autokarowe wycieczki do Rosji w 2017 roku. W niektórych programach zwiedzamy kraje, które mijamy po drodze takie jak: Białoruś, Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię. Dzięki wycieczkom autokarowym mamy możliwość poznać więcej krajów. W naszych programach oprócz rosyjskich miast Sankt Petersburga, Moskwy, Nowogrodu Wielkiego zawarliśmy najciekawsze miasta: Wilno, Ryga, Tallin, Helsinki, Miednoje, Katyń, Smoleńsk, Orsza, Mir, Nieśwież, Baranowicze i wiele innych...

Wycieczka do Petersburga autokarem 8dni

wycieczka do Petersburga autokaremJest to program wycieczki autokarowej do Sankt Petersburga z aż czterema noclegami w tym pięknym mieście. Dzięki tranzytowym noclegom mamy okazję zwiedzić piękną starówkę Rygi oraz miasta dawnej Rusi: Psków i Nowogród Wielki. Nie zabraknie też czasu wolnego na indywidualne spacery, podczas których dopiero poczuje się to miasto. Dla chętnych proponujemy atrakcje kulturalne  wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim, operę czy balet.

Sankt Petersburg 6 dni

Rosja
termindnicena od osoby
Lotnicza wycieczka do Petersburga. Podczas sześciu dni zwiedzą Państwo najciekawsze atrakcje "Wenecji Północy.


Sankt Petersburg 7 dni

Rosja
termindnicena od osoby
oferta dla grup777777


Kolorem czerwonym oznaczone terminy potwierdzone


Sylwester w Petersburgu 6 dni

Rosja
termindnicena od osoby
od:28.12.2015 do:02.01.2016
6
1799 PLN 1599 PLN

Zapraszamy na wycieczkę do Petersburga na sylwestra. W Sankt Petersburgu zimy są raczej łagodne a urok miasta zostaje taki sam.

Przez Bałtyk do Petersburga(bez wizy)10dni

wycieczka do Petersburga bez wizyJest to oferta dla turystów indywidualnych wycieczki do Sankt Petersburga bez wizy. Dzięki nocnym promom między miastami nie tracimy czasu na długie męczące przejazdy autokarem.  Na trasie poza Petersburgiem zwiedzamy 5 bałtyckich stolic: Wilno, Sztokholm, Helsinki, Tallin i Ryga. 3 dni w Petersburgu bez wizy pozwolą zobaczyć najciekawsze zabytki i atrakcje miasta oraz okolicy. Dla chętnych jak zawsze proponujemy atrakcje kulturalne wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim, operę czy balet.

Kraje nad Bałtykiem i Rosja 8 dni

Rosja
termindnicena od osoby
od:29.04.2017 do:06.05.2017
8

od:28.05.2017 do:04.06.2017
8
od:11.06.2017 do:18.06.2017
8

od:16.07.2017 do:23.07.2017
8

od:12.08.2017 do:19.08.2017
8

Kolorem czerwonym oznaczone terminy potwierdzone


Sankt Petersburg 7 dni (Ryga i Tallin)

Rosja
termindnicena od osoby
oferta dla grup777777


Kolorem czerwonym oznaczone terminy potwierdzone


Moskwa i Petersburg autokarem 10 dni

wycieczka do Moskwy i Petersburga autokaremWycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Mimo, że jest to wycieczka autokarowa to dzięki noclegom tranzytowym na Łotwie oraz szybkiemu pociągowi między miastami jest dosyć wygodna. Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.

Sankt Petersburg - Miednoje - Moskwa - Katyń 9 dni

Rosja
termindnicena od osoby
Wycieczka łącząca dwa najpopularniejsze turystycznie miasta w  Rosji do Moskwy i Petersburga. Po drodze zwiedzanie miejsc pamięci w Miednoje, Katyniu i Smoleńsku.

Moskwa i Petersburg samolotem 8 dni

wycieczka do Moskwy i Petersburga

Wycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Wycieczka lotnicza, na miejscu poruszamy się autokarem lub busem. Przejazd z Moskwy do Petersburga odbywa się szybkim pociągiem (nie nocujemy w pociągu). Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.

Wycieczka do Moskwy i Kazania 8 dni

wycieczka do kazaniaMoskwa to oczywiście stolica największego państwa na świecie i gwarantuje podczas wycieczki niezapomniane wrażenia. Natomiast Kazań - stolica Tatarstanu ze swoją kulturą tatarską jest całkowitym przeciwieństwem Moskwy, co gwarantuje że nie odczujecie Państwo nudy tylko zainteresowanie czymś nieznanym.

Moskwa i Petersburg samolotem 8 dni

Moskwa i Petersburg wycieczkaWycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Wycieczka lotnicza, na miejscu poruszamy się autokarem lub busem. Przejazd z Moskwy do Petersburga odbywa się szybkim pociągiem (nie nocujemy w pociągu). Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.

Wycieczka do Moskwy samolotem 6 dni

wycieczka do Moskwy samolotemWycieczka lotnicza do stolicy Rosji. W Moskwie spędzą Państwo aż 5 nocy, dzięki czemu oprócz standardowych obiektów turystycznych jakie oferuje to miasto, zobaczą Państwo dodatkowe niesztampowe atrakcje Moskwy i okolicy...

Moskwa i Petersburg autokarem 10 dni

Moskwa i Petersburg autokaremWycieczka do Rosji skupiająca się na najbardziej znanych metropoliach kraju Moskwie i Sankt Petersburgu. Mimo, że jest to wycieczka autokarowa to dzięki noclegom tranzytowym na Łotwie oraz szybkiemu pociągowi między miastami jest dosyć wygodna. Program pozwala bardziej wgłębić się w zabytki i kulturę Rosji.

Moskwa autokarem 8 dni

Moskwa autokaremWycieczka autokarowa do stolicy Rosji. W Moskwie spędzą Państwo aż 5 nocy, dzięki czemu oprócz standardowych obiektów turystycznych jakie oferuje to miasto, zobaczą Państwo dodatkowe niesztampowe atrakcje Moskwy i okolicy... Na trasie oferujemy krótkie zwiedzanie Kowna i Wilna. Zapraszamy do rezerwacji!

Wycieczka do Kaliningradu 4 dni

wycieczka do KaliningraduKaliningrad to nieoczywisty wybór na turystycznej mapie Europy. I m.in. właśnie dlatego warto tam pojechać. Piękna, ale także dramatyczna historia miasta, które niegdyś zwane było Królewcem, odkryje przed Państwem wiele tajemnic. Oprócz samego miasta zobaczą Państwo nadmorskie kurorty Swietłogorsk i Jantarnyj oraz Park Narodowy Mierzei Kurońskiej.

Sankt Petersburg na Mistrzostwa Świata samolotem 6 dni

Rosja
termindnicena od osoby
Oferta lotnicza wycieczki do Petersburga dla osób nie mających zbyt wiele czasu na długie przejazdy autokarowe, ceniących wygodę. Podczas 6 dni i 5 nocy spędzonych w "Wenecji Północy" zwiedzimy wszystkie najważniejsze zabytki i atrakcje, nie zabraknie też wolnego czasu na indywidualne spacery.