Strona główna >> Wycieczki do Petersburga

Wycieczki do Petersburga

7d64


Niewątpliwie jednym z najciekawszych i popularnych miast Rosji jest Sankt Petersburg. Wycieczki na 2017 rok, które przedstawiamy poniżej skupiają się głównie na "Wenecji Północy" - tak niektórzy nazywają to miastu dzięki wielu kanałom przeplatającym budynki. Podczas zwiedzania, oprócz najciekawszych zabytków Petersburga i okolicy takich jak: Carskie Sioło, Peterhof z ogrodem dolnym, Ermitaż i wiele innych... proponujemy wieczór folklorystyczny oraz nocny rejs statkiem po Newie "Zwodzone Mosty", który najciekawszy jest podczas białych nocy. Jeżeli chcecie Państwo trafić na najbardziej popularny okres jakim są białe noce to zapraszamy na wycieczki w czerwcu i lipcu.

Wycieczka do Petersburga autokarem 8dni

wycieczka do Petersburga autokaremJest to program wycieczki autokarowej do Sankt Petersburga z aż czterema noclegami w tym pięknym mieście. Dzięki tranzytowym noclegom mamy okazję zwiedzić piękną starówkę Rygi oraz miasta dawnej Rusi: Psków i Nowogród Wielki. Nie zabraknie też czasu wolnego na indywidualne spacery, podczas których dopiero poczuje się to miasto. Dla chętnych proponujemy atrakcje kulturalne  wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim, operę czy balet.

Sankt Petersburg 6 dni

Rosja
termindnicena od osoby
Lotnicza wycieczka do Petersburga. Podczas sześciu dni zwiedzą Państwo najciekawsze atrakcje "Wenecji Północy.


Sankt Petersburg 7 dni

Rosja
termindnicena od osoby
oferta dla grup777777


Kolorem czerwonym oznaczone terminy potwierdzone


Sylwester w Petersburgu 6 dni

Rosja
termindnicena od osoby
od:28.12.2015 do:02.01.2016
6
1799 PLN 1599 PLN

Zapraszamy na wycieczkę do Petersburga na sylwestra. W Sankt Petersburgu zimy są raczej łagodne a urok miasta zostaje taki sam.