O stronie www.wycieczkidorosji.pl

wycieczki do Rosji

Portal turystyczny www.wycieczkidorosji.pl jest własnością biura podróży Quick Tours. Tworzą go ludzie od lat pracujący w turystyce a w szczególności specjalizujący się w organizacji imprez turystycznych na wschód. Nasz produkt to starannie dobrane programy zwiedzania, wyselekcjonowane hotele, które staramy się sami odwiedzić aby zaproponować najlepsze świadczenia. Aby mogli Państwo odwiedzić Rosję w każdej formie - samolotem, autokarem, pociągiem - oprócz naszych autorskich programów wycieczek, umieściliśmy też oferty zaprzyjaźnionego biura podróży od lat organizującego wycieczki do Petersburga czy Moskwy. Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi przewodnikami i pilotami wycieczek ponieważ uważamy że osoba, która opiekuje się Państwem podczas naszych imprez to jakieś 80% sukcesu udanego wyjazdu. Dzięki wieloletniej współpracy z lokalnymi biurami podróży w Rosji mamy wypracowane konkurencyjne stawki w hotelach wysokiej klasy i nawet w najwyższym sezonie jakim są Białe Noce nie zabraknie dla nas miejsc czy polskojęzycznego przewodnika.

Jeżeli nie jesteście Państwo zwolennikami zorganizowanej wycieczki do Rosji to bez wychodzenia z domu możecie u nas zarezerwować bilety lotnicze, autokarowe, na pociąg oraz załatwić wszelkie formalności wizowe on-line. Nasz mini przewodnik po najciekawszych miejscach Rosji na pewno pomoże w ułożeniu własnego programu zwiedzania.

Dla grup zorganizowanych (zakładów pracy, grup przyjaciół i innych) przygotowaliśmy specjalny dział z różnymi programami od krótkich ekspresowych po wycieczki dla wygodnych bez nocnych przejazdów. Oprócz standardowych wyjazdów, na życzenie stworzymy również dowolny program - zawsze służymy naszym doświadczeniem i pomysłami.


Zapraszamy również na nasze inne portale tematyczne:

www.litwatravel.pl - wycieczki na Litwę

www.szlakbaltycki.pl - wycieczki Szlakiem Bałtyckim

www.quicktours.pl - wycieczki po Europie

www.wycieczkadowilna.pl - jednodniowa wycieczka do Wilna

wycieczki do Petersburga

  -  Magdalena
-  Adam

tel. +48 87 307 00 68

fax. +48 87 737 15 13