Strona główna >> Moskwa Pociągiem >> Sylwester w Moskwie (pociągiem) 6 dni

Sylwester w Moskwie (pociągiem) 6 dni

e6ca


Program


Moskwa i Petersburg pociągiem 9 dni

Trasa przejazdu:Brześć - Mińsk - Moskwa (3) - Siergijew Posad
Transport:Pociąg
Profil wyjazdu:Oferta objazdowa, W mieście, Wycieczka pociągiem
Rodzaj oferty:wycieczka pociągiem, wycieczka dziewięciodniowa, city tour, stolice
Wyżywienie:Śniadania, Obiadokolacje
Zakwaterowanie:Hotel ***
PROGRAM IMPREZY:

DZIEŃ 1:
Zbiórka o godz. 14:30 na dworcu Warszawa Centralna w hali głównej. O godz. 15:28 wyjazd do MOSKWY z dworca Warszawa Centralna pociągiem sypialnym. Przejazd przez Białoruś. Doba w pociągu.

DZIEŃ 2:
Przyjazd do Moskwy około południa. Wycieczka objazdowa po Moskwie: plac widokowy na Worobiowych Górach z których można podziwiać budynki Uniwersytetu Moskiewskiego i całą panoramę miasta. Plac Czerwony, oglądanie z zewnątrz Soboru Kazańskiego, Soboru Wasyla Błogosławionego, muzeum Historyczne, Główny Powszechny Dom Towarowy (GUM), mauzoleum Lenina. Przejazd wybrzeżem Sofijskim – panorama Kremla z drugiej strony rzeki Moskwy. Zwiedzanie największej świątyni prawosławnej - Cerkwi Chrystusa Zbawiciela. Przejazd do wybudowanego w 1524 roku klasztoru Nowodziewiczego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Ciąg dalszy zwiedzania miasta z przejazdem metrem. Kreml z Soborami, Zbrojownią z kolekcją koron carskich, jajek Faberze i tronów carskich, armatą Car–puszka i największym na świecie dzwonem Car–kołokoł. Galeria Trietiakowska – największy i zarazem najbardziej znaczący zbiór sztuki rosyjskiej, zwiedzania najokazalszych stacji metra Moskiewskiego, spacer słynnym Arbatem. Obiad. Powrót do hotelu i przygotowanie się do zabawy sylwestrowej. A dla chętnych pozostanie przywitanie Nowego Roku w centrum Moskwy, gdzie odbywają się huczne zabawy i koncerty. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd do Sergijew Posad, zwiedzanie ławry z XVI w – największy klasztor w Rosji „rosyjska Częstochowa”. Posad jest znany nie tylko jako ośrodek pielgrzymkowy, ale również jako miejsce „narodzin” znanej na całym świecie rosyjskiej lalki – Matrioszki. Powrót do Moskwy. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wycieczka kończy się krótkim spacerem moskiewskimi bulwarami i zwiedzaniem Placu Teatralnego (oglądanie z zewnątrz Teatru Wielkiego, hotelu „Metropol”). Transfer na dworzec i wyjazd do Polski około 17:00. Noc w pociągu. Przejazd przez Białoruś.

DZIEŃ 6:
Powrót do Warszawy około południa.

UWAGI:
 • Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
 • Dopłata do pokoju 1-os.: 400 PLN
 • Dopłata do kolacji i zabawy sylwestrowej 680 PLN
 • WIZY:
  30 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do naszego biura dokumenty niezbędne do uzyskania wiz rosyjskiej i białoruskiej: 1) 2 wypełnione i podpisane zgodnie z podpisem paszportowym wnioski wizowe (białoruski i rosyjski); 2) aktualne, kolorowe zdjęcie 3,5 x 4,5 cm (nie starsze niż 6 miesięcy) – 2 szt.; 3) paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 4 wolne strony.
CENA ZAWIERA:
 • przejazd pociągiem w dwie strony w przedziałach 3-4 osobowych z miejscami sypialnianymi
 • transport w Moskwie
 • 3 noclegi w hotelu*** w pokojach 2-osobowych z łazienkami
 • 3 śniadania i 3 obiadokolacje
 • program turystyczny
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie
CENA NIE ZAWIERA:
 • kosztu wizy rosyjskiej 300 PLN  – obowiązkowo płatne przy wykupie wycieczki
 • kosztu transzytowej wizy białoruskiej w dwie strony 180 zł – obowiązkowo płatne przy wykupie wycieczki
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kosztów lokalnych przewodników oraz biletów komunikacji miejskiej ok. 120 EURO
DLA GRUP STOSUJEMY INDYWIDUALNĄ KALKULACJĘ NA ZAPYTANIE. MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z CAŁEJ POLSKI.


CENNIK
termindnityp ofertykod wycieczkicena od osobyrezerwacja


od:29.12.2012 do:03.01.20136katalogowa01-610-1234
2159 PLN  2029 PLNrezerwacja wycieczki